realizace a prodej rezidenčních projektů

Tiskové zprávy

V této sekci naleznete tiskové zprávy a další oficiální oznámení společnosti OXES, s.r.o. Dále také tiskové výstupy týkající se společnosti a jejích projektů.


4.10.2017

Naše projekty v tisku

Přečtěte si o našem projektu ve Zbůchu ve vydání MF Dnes.

číst více

28.7. 2016

Otázka pro developery #15: Co považujete za největší problém při realizaci projektů?

Dnešní otázkou týdne se dotkneme problémů při realizaci developerských projektů. Kde vidí vybraní developeři největší nepříjemnosti se dozvíte na následujících řádcích.

číst více

14.7. 2016

Otázka pro developery #14: Co je podle vás rozhodujícím parametrem pro koupi bytu kromě ceny a lokality?

Dnes jsme si pro developery připravili otázku týkající se parametrů koupi nového bydlení. Jaké priority kupující z jejich pohledu mají se dočtete na následujících řádcích.

číst více

8.7. 2016

Otázka pro developery #13: Jaký odhadujete budoucí vývoj cen na trhu nemovitostí?

Další otázka týdne se týká růstu cen nemovitostí. Jak jej vidí a kde porostou ceny nejrychleji se dozvíte z odpovědí vybraných developerů.

číst více

29.6. 2016

Otázka pro developery #12: Orientujete se na stavbu nových projektů nebo přestavbu starších domů. A proč?

Developeři nám tentokrát zodpověděli otázku, jaký typ projektů je jejich doménou. Zda zůstávají u stavby nových projektů či raději hloubkové rekonstrukce starších domů se dozvíte v jejich odpovědích

číst více

15.6. 2016

Otázka pro developery #10: Pociťujete silný konkurenční boj v oblasti developmentu?

Developeři se tentokrát vyjadřovali k otázce konkurenčních bojů. Většina z nich vidí na současném realitním trhu velký, ale zároveň zdravý konkurenční tlak, avšak zároveň se cítí dostatečně silní na své pozici.

číst více

8.6. 2016

Otázka pro developery #9: Jaké jsou vaše plány do budoucna v oblasti nemovitostí?

Další otázka, kterou jsme zástupcům developerů položili, se týká plánů do budoucna v oblasti nemovitostí. Jak odpovídali se dozvíte na následujících řádcích.

číst více

1.6. 2016

Otázka pro developery #8: Čím se odlišujete od konkurence?

Tentokrát jsem se developerů zeptali, čím si myslí, že se odlišují od ostatních společností na trhu. Jejich odpovědi si můžete přečíst níže.

číst více

18.5. 2016

Otázka pro developery #6: Můžete některý z momentálních projektů podrobněji popsat?

Z odpovědí developerů se dnes můžete dozvědět pár slov o jejich současných projektech, které buď již nabízí k prodeji nebo jsou teprve ve fázi příprav. Můžete tak zjistit, ve kterých lokalitách Prahy budete moci v nejbližších letech poptata bydlení.

číst více

11.5. 2016

Otázka pro developery #5: Jaké lokality podle vás povstanou z prachu a stanou se lukrativním místem pro život?

Tentokrát jsme se developerů zeptali na lokality, které v minulosti nebyly příliš zajímavými pro koupi nemovitostí, ale v současnosti se do nich stěhuje více a více nových obyvatel. Jaké oblasti Prahy či Středočeského kraje to podle vybraných developerů jsou se dozvíte v následujícím textu.

číst více

4.5. 2016

Otázka pro developery #4: Jaký odhadujete vývoj trhu s nemovitostmi v tomto roce?

Tentokrát jsme se zeptali developerů na jejich názor, jaký odhadují vývoj trhu s nemovitostmi v tomto roce. Jejich odpovědi si můžete přečíst níže.

číst více

27.4. 2016

Otázka pro developery #3: Co si myslíte o současné situaci na trhu?

Realitní trh především v oblasti developmentu zažívá v současné době velký růst v počtu poptávek, a to především díky rekordně nízkým úrokovým sazbám hypoték. Developeři na tuto situaci musí vhodně reagovat. Zeptali jsme se tedy vybraných společností, co si o současné situaci myslí.

číst více

20.4. 2010

Otázka pro developery #2: Jak úspěšný byl pro vás rok 2015?

Protože byl rok 2015 v prodeji novostaveb vůbec nejlepším v historii, zeptali jsme se předních developerů, jak se dařilo právě jim. Jaké realizovali projekty nebo kolik nemovitostí se jim podařilo prodat se dozvíte na následujících řádcích.

číst více

13.4. 2016

Otázka pro developery #1: Co chystáte tento rok?

Prodej novostaveb v loňském roce překonal svá dosavadní maxima. Prodalo se více než 7000 nově postavených nemovitostí, a to pouze na území hlavního města.

číst více

30.3. 2016

Desky fermacell opláštily stěny a příčky čtyřpodlažních nízkoenergetických bytových domů v Kladně

Výhody dřevostaveb rodinných domů jsou už dnes notoricky známé a známé je i silné postavení sádrovláknitých a cementovláknitých desek fermacell jak u těchto objektů, tak i u výškových dřevostaveb. Ty se i přes legislativní omezení staví také na našem trhu a jedním z posledních úspěšných příkladů je v zimě 2015/2016 dokončená II. etapa bytového projektu GARDEN PARK Kladno-Kročehlavy.

číst více

2.3. 2016

Desky fermacell opláštily stěny a příčky čtyřpodlažních nízkoenergetických bytových domů v Kladně

Výhody dřevostaveb rodinných domů jsou už dnes notoricky známé a známé je i silné postavení sádrovláknitých a cementovláknitých desek fermacell jak u těchto objektů, tak i u výškových dřevostaveb. Ty se i přes legislativní omezení staví také na našem trhu a jedním z posledních úspěšných příkladů je v zimě 2015/2016 dokončená II. etapa bytového projektu GARDEN PARK Kladno Kročehlavy.

číst více