realizace a prodej rezidenčních projektů

Čím se zabýváme


Developerské projekty

Již více jak 17let působíme na realitním trhu jako developer a máme za sebou téměř tisíc prodaných bytů, rodinných domů či stavebních parcel. Stavíme především bytové nízkoenergetické domy či rodinné domy v atraktivních lokalitách a s energetickým štítkem “B". Vždy se snažíme myslet na budoucí obyvatele, na jejich potřeby týkající se občanské vybavenosti, dopravní dostupnosti a celkovou atraktivitu okolí místa výstavby.

Zároveň usilujeme o budování kvalitních staveb, které splňují aktuální požadavky z hlediska nízké energetické náročnosti, související kvalitní tepelné a hlukové izolace, využívají moderní metody výstavby a kvalitní materiály.

Důležitá je pro nás a naše klienty i ekonomická stránka. Naše bytové domy - byty se nacházejí v energetickém štítku “B” kde předpokládané náklady na bydlení např. v 2+KK (38m2) jsou cca dva tisíce Kč, což je podstatně méně než v panelákovém bydlení. Nechceme nabízet bydlení, které zatíží rozpočet našich klientů na dlouhá desetiletí, a vždy myslíme na naše motto: „Dostaneme Vaše sny pod střechu!“